Trochę się u nas działo w międzyczasie i postaram się to jakoś streścić. W sierpniu Joachim miał planowe badanie w Essen.
Nie obyło się bez sporego zamieszania, które jednak ostatecznie wyjaśniliśmy z pomocą dobrych ludzi. Samo badanie odbyło się już bez zakłóceń i wyniki były dobre. Sytuacja Joachimka cały czas się nie zmienia dlatego nadal konieczne są tak częste badania. Niestety nie zmienia się na lepsze ale my bardzo cieszymy się z tego ,że nie jest też gorzej. Następne badanie jest zaplanowane na 26 października , czyli już niebawem. Z początkiem września Joachim rozpoczął swoją przygodę z przedszkolem. Ze względu na różnego rodzaju trudności tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego podjęliśmy decyzję o przepisaniu Joachima do innego przedszkola. Za radą p.psycholog poszukaliśmy przedszkola bardziej kameralnego i udało nam się znaleźć naprawdę wspaniałe przedszkole. Niestety jego wadą jest to ,że musimy do niego dojeżdżać kilkanaście kilometrów, ale na pewno warto. Joachim szybko się tam zaaklimatyzował i świetnie sobie radzi. Gdy wysiada rano z samochodu mówi do mnie "to jedź już mamo" :). Ania natomiast poszła do zerówki , u nas zerówka jest w szkole i Ania szkołą jest zachwycona. Korzystając z faktu ,że niedawno zrobiłam prawo jazdy awansowałam na kierowcę i mogę teraz dowozić i odbierać przede wszystkim Joaśka. Poza tym rozpoczęliśmy także sezon infekcyjny i jak na razie prym wiedzie Ania.
Joachim dzielnie się wzbrania i już drugą Ani infekcją się nie zaraził. W tym tygodniu zaczęliśmy z Joaśkiem terapię sensoryczną, która mam nadzieję również mu pomoże. Tyle u nas.
Serdecznie Pozdrawiamy!
N.
Name:

Komentarze:

05.10.2010, 17:09 :: 86.44.219.26
olagodyn
Nareszcie wieści od Was :) Gratulujemy prawa jazdy Natalko i pozdrawiamy serdecznie!!! :)