...choć na wstępie wrócę jeszcze do lutego , kiedy to Joachim miał badania w Essen. Podróż w obie strony przebiegała bez przeszkód i badanie Joaś szczęśliwie miał jako pierwszy, szczęśliwie też udało nam się upilnować naszą kolejkę, co nie jest najprostsze. Wieści mamy trochę dobre tzn. nie ma zmian nowotworowych, ale niestety pojawiły się punktowe zmętnienia na soczewce ( jeśli dobrze zrozumiałam ). Lekarz powiedział ,że następnym razem dowiemy się więcej bo mamy zrobić wtedy w Essen także badanie wzroku. Po powrocie zrobiliśmy także u nas badanie wzroku i lekarz potwierdził te punktowe zmętnienia. Ponadto Joachim ma astygmatyzm i nadwzroczność (tak samo jak Ania ) i choć u niego narazie wada jest dużo mniejsza to jednak Joaś dostał już na stałe okulary ze szkłem korygującym. Niestety noszenie przez Joaśka okularów zmniejsza troszkę pole widzenia ale mam nadzieję ,że Jo szybko sobie z tym poradzi. Po powrocie do domu przyplątała się na dokładkę infekcja bakteryjna oczu. Wydzieliny ropnej było naprawdę sporo i właściwie wciąż nie możemy się z tym uporać. Poza tym chorujemy wszyscy i wciąż a to na jakieś przeziębienia, a to na jelitówki i właściwie nie ma takiego momentu żeby wszyscy byli zdrowi jednocześnie. Marzy mi się taka prawdziwa i zdecydowana wiosna, która już przepędzi te wszystkie wirusy...no chociaż większość. Przy ostatnim wpisie wspominałam coś o małej niespodziance...Dzięki uprzejmości Pani Zosi zamieszkał z nami mały cavalier. Ma na imię Watson i jest naszą małą pocieszką i wielkim przytulaczkiem. Swoją bardzo ważną rolę wypełnia wzorcowo rozweselając nas pozwala na chwilę oderwać się od różnych zmartwień.Bardzo, bardzo go wszyscy lubimy i bardzo Pani Zosi za niego dziękujemy :) .

Pozdrawiamy serdecznie!
N.B.A.J
Name:

Komentarze:

23.06.2011, 17:23 :: 86.46.207.226
olagodyn
strasznie dlugo nic nic nie wpisujesz natalka. mam nadzieje, ze to nie wynika z niczego zlego, a tylko i wylacznie z dobrej pogody i samych dobrych wiesci...pozdrawiamy :)

14.04.2011, 01:08 :: 109.243.1.220
e.tm
Serdecznie pozdrawiamy, życzymy wszystkiego dobrego i zapraszamy do nas na jakiś ciepły weekend majowy lub czerwcowy :) Jeśli miałabyś ochotę nawiązać kontakt pisz - ewa_jackowska@wp.pl
Dzieci wspominają Joachima :)
Ewa od Tymka i Marysi
www.tymar.blox.pl

08.04.2011, 01:22 :: 86.43.181.169
olagodyn
nareszcie wiesci od was :) pozdrawiamy serdecznie i zyczymy pelni wiosny :):):)